Шаблоны Joomla 3

 

 Пошук готелю в Києві недорого означає, що планується подорож до столиці – по особистим або діловим питанням. Оскільки доволі часто бронювання готелю відбувається зусиллями компанії, яка направляє свого робітника по діловим питанням, то клієнт знайомиться з готелем безпосередньо по прибуттю. Тим часом питання ціни його зовсім не піклує – для нього має значення зручність розміщення та географія готелю (як, наприклад, люди, що приїжджають у Київ по діловим питанням, намагаються поселитися неподалік від міста, де буде відбуватися зустріч).

Готель у Києві «Александрія» славиться не тільки своїм затишком, сервісом, але і прийнятними цінами на номери. Розміщення клієнт вибирає відповідно до своїх потреб та вподобань. Наприклад, для однієї людини є одномісний номер, представлений в 2-х категоріях: базовий та підвищеного комфорту. Двомісні номери підходять для двох чоловік – найбільш часто такі номери бронюють люди, які приїжджають до Києва з ділових питань, на зустрічі, переговори, конференції або семінари. 2-х кімнатні номери готелю «Александрія» відносяться до категорії Люкс, а 3-кімнатні визначаються як Люкс Комфорт. Вартість розміщення варіюється від 650 до 1300 гривень за добу. Щоб отримати повну інформацію і вибрати кращий номер для комфортного розміщення в готелі, варто звернутися до адміністратора – в режимі онлайн або ж по телефону. 

Бронювання готелів Києва передбачає певну обізнаність клієнта про якість та рівень номерів, але якщо клієнт бажає змінити номер на момент заселення в готель, обравши інший варіант (відмінний від обраного на момент бронювання), адміністратор запропонує інший доступний номер та розповість більш детально про доступні кімнати.

Розташування, обслуговування, рівень цін у співвідношенні з рівнем готелю дозволяють об'єктивно назвати готель «Александрія» одним з кращих

Готель «Олександрія»

Затишний готель в Києві «Александрія» радо приймає кожного гостя та готова розташувати постояльців в 37-ми комфортних номерах

Галерея

Контакти

Адреса:

03113, Україна, Київ

проспект Перемоги, 62а

Телефони:

+38 (044) 333-39-94

+38 (097) 013-20-73

E-mail:

hotelalexandriya@gmail.com

Ми в соцмережах

Отримувати наші новини

Оформити підписку на отримання наших новин