Шаблоны Joomla 3

Готель «Александрія» надає своїм клієнтам максимум зручностей – це і швидке бронювання (без внесення передоплати), і цілодобове обслуговування, і затишні номери. Крім того, клієнтам доступні додаткові послуги: виклик таксі, супровід по місту, відправка посилок, прання одягу або хімчистка, прасування. При готелі «Олександрія» є кафе, де можна випити каву, насолодитися легким сніданком, ситно пообідати та приємно провести час з компанією за вечерею. Онлайн-бронювання номеру в готелі «Александрія» це – просто, доступно і зручно.

Пошук готелю в Києві – процес не з легких, іноді його можна порівняти з пошуком голки у копі сіна. Не у тому сенсі, що готелі в Києві – рідкісне явище: насправді їх дуже багато. Важкість пошуку полягає у відрізку часу, яке потрібно витратити, якщо немає певного місця для зупинки і готель потрібно знайти терміново. Загалом, для людей з нормальними очікуваннями та без завищених запитів по дрібницям знайти готель в Києві простіше ніж тому, хто шукає не просто гарний готель, а незвичайний, ексклюзивний варіант з розкішним дизайном номерів. З одного боку, в таких запитах немає нічого дивного, але важким такий пошук роблять цінові очікування клієнта: дуже хочеться знайти недорогий готель і щоб водночас високого рівня.

Інший аспект, який ускладнює пошук готелю у Києві – відсутність адекватної інформацію про номера або непродумана система бронювання номерів. Щоб забронювати готель у Києві, необхідно залишити лише декотрі дані про себе, і сам процес у режимі онлайн потребує приблизно 3-5 хвилин. Це якщо система на сайті готелю працює добре. Якщо сайт зроблений неправильно і забронювати готель в режимі онлайн важко або неможливо, клієнт спробує знайти більш зручний варіант – щоб забронювати готель в Києві без проблем.

Завжди вам раді!

Розташування, обслуговування, рівень цін у співвідношенні з рівнем готелю дозволяють об'єктивно назвати готель «Александрія» одним з кращих

Готель «Олександрія»

Затишний готель в Києві «Александрія» радо приймає кожного гостя та готова розташувати постояльців в 37-ми комфортних номерах

Галерея

Контакти

Адреса:

03113, Україна, Київ

проспект Перемоги, 62а

Телефони:

+38 (044) 333-39-94

+38 (097) 013-20-73

E-mail:

hotelalexandriya@gmail.com

Ми в соцмережах

Отримувати наші новини

Оформити підписку на отримання наших новин